Fantasy Dance Studio je Absolutním vítězem Taneční Skupiny Roku!

Máme TOTÁLNĚ NEUVĚŘITELNOU RADOOOOST!!! Fantasy Dance Studio tento víkend vybojovalo to největší soutěžní ocenění, které lze v naší republice vůbec získat. Jsme Absolutními vítězi soutěže Taneční Skupina Roku! Nejen, že jsme mistry ČR v nejvyšší dospělácké kategorii hiphopu, ale náš Selection pod vedením gigadvojky Bee a Mathewa přemohl i ostatní vítěze všech dalších kategorií a odnesli si domů obrovský legendární pohár :) Je nám opravdu velikou VELIKOU ctí toto nádherné ocenění přijmout a s hlubokou pokorou si vážíme všech malých i velkých věcí, které se poskládaly a vedly k tomu, že se nám dostalo tak krásné ceny! Povedlo se nám tak na obou největších soutěžích v republice vybojovat to nejlepší, co jde... a upřímně jsme z toho pořád v euforii :D Obrovsky Selectionu, ale i všem FDS tanenčíkům, kteří na tomhle úspěchu mají svou podporou velikánskou zásluhu, gratulujeme!!!

A to zdaleka není všechno! Rozsekali jsme i základní ligu Hiphopu :) Do finále se dostaly hned 2 naše choreo. Delta Toma a Kačky skončila bohužel těsně před rozdáváním medailí, ale 4. místo v takhle našlapané kategorii je vynikající úspěch. Ale co nás naprosto odrovnalo byla choreo Kačky a Robina One-Of-A-Kind, která kompletně převálcovala všechny ostatní choreografie a odnesla si další titul Mistrů ČR a zlaté medaile. Bomba!

Neděle pak patřila juniorům. Už jenom probojovat se na MČR v extralize Hiphopu je masakr. Ale obě naše choreografie se tu dostaly až do 5ti členého finále, ve kterém už byly jen naprosto parádní choreografie! Between Black And White Kačky a Toma nakonec skončili na krásném 5. místě a střela s názvem Gangeris Dangere naší báječné Bee urvala naprosto famózní stříbro a titul Vícemistrů ČR!

Obří gratulace všem našim tanečníkům a mistrům choreografům. A veliké díky všem fanouškům a kamarádům, kteří nás neuvěřitelně hlasitě podporovali. Děkujeme také celé české taneční scéně, že si umíme na soutěžích udělat tak prima atmosféru, pěstujeme kamarádství a vzájemný respekt - to všechno je totiž důležitější než ty hromady medailí <3