2. termín letního soustředka!

2. termín našeho skvělého soustředka se blíží, příští víkend konečně vyrážíme! Sraz k odjezdu je tuto sobotu 19.8.2017 v 15:00 na parkovišti pro autobusy před hotelem Panorama na Pankráci, Milevská 7, Praha 4 (klikni pro mapu). Vyrážíme v 15:30.

K autobusu prosím přineste 2 NADEPSANÉ OBÁLKY (jméno - příjmení - team). V první bude od lékaře vyplněné potvrzení o zdravotní způsobilosti (je absolutně nezbytné pouze pro všechny mladší 18 let, bez něj nelze na soustředění jet!), a pak v den odjezdu (do 18ti let od rodičů) vyplněné potvrzení o bezinfekčnosti, kartička zdravotní pojišťovny a očkovací průkaz (stačí kopie). Do této obálky přidejte případné léky a jasné pokyny pro našeho zdravotníka. V druhé nadepsané obálce doneste zbytek platby za soustředění. S sebou rozhodně nezapomeňte přibalit kšiltovku, lahev na pití na tréninky, fleshku (pokud chceš hudbu) a vše ostatní, co jsme pro vás sepsali v informačním letáčku k soustředění: FDS-leto-2017-2.pdf. Odjezd zpět do Prahy z vesničky Dol je naplánován na sobotu 26.8.2017 v 11:00, dorazíme tedy okolo 12:45, tanečníci budou rodiče informovat. Prosím, pokud přijedete na místo odjezdu i příjezdu autem, nevjíždějte do areálu hotelu, zastavte prosím na hlavní ulici Milevská, nebo v přilehlých ulicích.

Pokud byste cokoli potřebovali vědět, ozvěte se Annie. Obrovsky se těšíme, jak se vám všechno, co jsme si pro vás připravili, bude líbit :D☀️❤️