Kalendář akcí Fantasy Dance Studia 2018/2019

Kalendář akcí Fantasy Dance Studia od soutěží a soustředění přes workshopy a ostatní společné akce. Vždy s informací, pro jaké naše teamy je daná akce určena.

3.9.2018

Začátek lekcí FDS

Všechny sály

Všichni kromě Baby Dance, Freestyle a Suns na ZŠ Lupáčova

22.9.2019

DBL Battle - FDS vs BDS

FDS

DBL Freestylers + diváci

říjen

6x páteční lekce s Wahem

FDS

Otevřeno pro všechny tanečníky

7.10.2018

DBL Battle - FDS vs BO a DAP

FDS

DBL Freestylers + diváci

29.10. - 30.10.2018

Podzimní prázdniny

FDS

Všichni tanečníci

11.11.2018

DBL Battle - FDS vs TGJ

FDS

DBL Freestylers + diváci

25.11.2018

DBL Battle - FDS vs HB a FM

FDS

DBL Freestylers + diváci

1.12.2018

One Beat Battle

MeetFactory

Freestylers

15.12.2018

FDS pro FDS

FDS

Všichni tanečníci

22.12.-3.1.2019

Vánoční prázdniny

FDS

Všichni tanečníci

11.2.-17.2.2019

Jarní prázdniny

FDS

Soutěžní teamy po dohodě

23.3.2019

TSR - 1. kolo

Praha

Soutěžní teamy

6.4.2019

CDO - 1. kolo

Praha

Soutěžní teamy

18.4.-22.4.2019

Velikonoční prázdniny

FDS

Soutěžní teamy po dohodě

26.4 - 28.4.2019

CDO - 2. kolo - MČ

Praha

Soutěžní teamy

4.5. - 5.5.2019

TSR - 2. kolo - MČ

Chrudim

Soutěžní teamy

10.5 - 12.5.2019

CDO - 3. kolo - MČR

Brno

Soutěžní teamy

26.5.2019

CDO - Galavečer

Praha

Soutěžní teamy

31.5. - 2.6.2019

TSR - 3. kolo - MČR

Praha

Soutěžní teamy

8.6. - 9.6.2019

TSR - 4. kolo - ME

Praha

Soutěžní teamy

konec června

Závěrečné vystoupení

13. - 20.7.2019

16. Letní soustředko FDS - 1. termín

RZ Radost, Důl, Sedlice

Děti a Junioři

17. - 24.8.2019

16. Letní soustředko FDS - 2. termín

RZ Radost, Důl, Sedlice

Dospěláci

3.9.2017

Začátek lekcí FDS

Všechny sály

Všichni kromě Mamas a Baby Dance

23.10.2016

XXX
Knowledge Day 3 - Zizoe & Wahe

FDS

FDS junioři a dospěláci

22.4.2017

XXX
POHÁROVKA
BO Cup

Praha - Lužiny

Děti A, Jun C, Jun D, E, M’n’P
(možná Jun B, C, D)

27.4. - 29.4.2018

CDO - 2. kolo - MČ

Praha
SH Slavia
Vladivostocká 1460

6.5.2018

TSR - 2. kolo - MČ

Chrudim

Jun A, A, B, C, D, TOP, Selection

18.5.2018

CDO - 3. kolo - MČR Beat Street

Brno

Jun B, Jun C, Jun D, A, B, C, D

19.5.2018

CDO - 3. kolo - MČR Beat Street

Brno

Jun A, TOP, Selection

27.5.2018

CDO - Galavečer

Praha

3.6.2018

TSR - 3. kolo - MČR

Praha

Junioři

9.6.2018

TSR - 4. kolo - ME

Praha

Dospělí

10.6.2018

TSR - 4. kolo - ME

Praha

Junioři

27.6.2018

Rozřazení do Soutěžních teamů

FDS Háje
Velký sál